هگز

ما در سال 1375 با ساختن تیزرهای تلویزیونی و انیمیشن وارد بازار تبلیغات شدیم .سپس برای ارائه‌ی خدمات بیشتر به مشتریان، خدمات گرافیکی، چاپی را ارائه نمودیم. در سال‌های بعد توانستیم با راه‌اندازی کارخانه چاپ و صحافی موجب خدمات تکمیلی بهتری شویم.
پس از سال‌ها تحصیل و تحقیق گروهی بر آن شدیم جهشی از کسب‌و‌کار سنتی به علمی داشته باشیم تا از این طریق بتوانیم برای کسب‌و‌کار‌های ایرانی‌مان ارزش افزوده بیشتری داشته باشیم که دربهار سال 1394 به صورت جدی تصمیم به ارائه‌ی خدمات نوین و علمی به مشتریان خود نمودیم.
ما در گروه مشاورین کسب و کار هگز با بهره‌گیری از کارآفرینان موفق که دارای سوابق اجرایی و علمی دارند، تیم‌های تخصصی و حرفه‌ای در هریک از حوزه‌های: بازاریابی، روانشناسان کسب و کار، استراتژی، تبلیغات، برندینگ و ... تشکیل دادیم تا در کنار شما خدمتی نو به جامعه صنعت و ایران عزیزمان ارائه دهیم.

تاریخچه هگز

تاریخچه هگز

 

.
ماموریت هگز :
رسالت ما با تشکیل تیم های تخصصی و علمی ،همکاری با شرکتها ،برای بهبود و توسعه است.تا در شغل و زندگی خود رضایتمند باشند. و هدفمان رشد کسب‌وکارهای ایرانیست.
ما مدام در جستجوی راه‌های بهتر و جدیدتری هستیم تا به مشتری خدمات بهتری ارائه کنیم. هدف ما پیش‌بینی و ارزیابی نیازهای آینده مشتریان است. ما کارکنان خود را تشویق می‌کنیم تا توانایی‌ها و ابزارهای جدیدی را خلق و هدایت کنند.
با عملیاتی کردن ایده‌های خلاق به مشتریان کمک میکنیم تا زودتر به اهداف‌شان برسند. در صورتی موفق خواهیم شد که بتوانیم هم ایده‌ها و استراتژی‌های خلاقانه‌اي را پیشنهاد کنیم. مشتریان به هر دوی این قابلیت‌ها نیاز دارند. 

چشم انداز هگز :
ما آرزومندیم  که تا سال 1405 خورشیدی تحسین شده‌ترین شرکت مشاوره مدیریتی با خدماتی کامل در سطح ایران و یکی از سه انتخاب اول در حوزه مشاوره مدیریت بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ باشیم. که در مورد فرهنگ، ارزش‌های ما و اینکه چگونه کار می‌کنیم صحبت شود.

ارزش‌های هگز :
دیدگاه مدیریت عالی را دنبال می‌کنیم.
از تمام توان خود استفاده می‎کنیم تا بهترین منفعت را برای مشتری ترسیم کنیم.
مدیریت نوآورانه‌ای به مشتری ارائه می‌کنیم.
توانایی‌های مشتری را برای یک پیشرفت تدریجی و دائمی بهبود می‌بخشیم.
یک محیط همیشه بهترشونده را برای شریکان داخلی خود می‌آفرینیم.
تخصص‌گرایی را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

لوگوی هگز به صورت شش ضلعی بر گرفته از نماد درخت زندگی. و نماد شش ضلعی :در نماد اسلامی اضلاع شش ضلعی منتظم با موقعیت انسان در عالم کبیر است.
عدد شش به منزله پایه اشکال شش خطی، مظهر هماهنگی و تعادل است.و ابعاد مکعب و حجم را نشان می‌دهد. در نطریه فیثاغورث عدد عدالت است. و در برخی ادیان شش روز آفرینش را نشان می‌دهد.
〈دانی که رسیدن هنر گام زمان است〉

برخی از مشاورین و مدیران ما : رزومه + تخصص

دکترعباس فاقدی

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : بازاریابی، تبلیغات، برندینگ

دکتر علیرضا مجاهدی

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : کسب‌وکارالکترونیک، تجارت الکترونیک و فروشگاهای اینترنتی

دکتر داریوش سنقری

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : روانشناسی کسب و کار

دکتر بهروز رهنمود

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : بازاریابی، فروش

دکتر مسعود پلمه

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : وارادات و صادرات، حمل و نقل دریایی

دکتر عباس فارسی

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : مشاور در واردات خودرو، سیستم‌های نظام کیفیت
CRM

دکترمرتضی دلقندی

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : خدمات مشتری و پس از فروش
دیجیتال مارکتینگ مشاورین کسب و کار هگز

دکتر مهدی دهبان

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص : دیجیتال مارکتینگ
حسابرس مشاورین کسب و کار هگز

وحید فاقدی

فوق لیسانس حسابداری تخصص : حسابرس ارشد

حمید

کارشناس ارشد آمار تخصص : مشاور آماری و BI

دکتر

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص :

دکتر

دکترای حرفه‌ای مدیریت ، گرایش کسب و کار. تخصص :

 

حوزه‌های مشاوره و خدمات هگز - consultant hex

مشاورین کسب و کار هگز

.
چرا مسئولیت اجتماعی؟
زمان تحول فرارسیده

فرهنگ ‌سازی یعنی جستجوی مسئولیت‌های اجتماعی در تمام اتفاقات زندگی. یعنی اینکه بتوانیم دائم به دنبال مقصر نگردیم و قبل از هر تصمیم یا قضاوتی مطمئن شویم که ابتدا خودمان، رفتارهایمان و عملکردمان را ریزبینانه ارزیابی کرده‌ایم.
شاید عادت داشته باشیم ردپای مشکلات‌مان را در اقتصاد جستجو کنیم. گاهی حتی مشکلات اقتصادی را دلیل اشتباهات فردی که مستقیماً به تصمیمات و رفتارهای غیرمسئولانۀ ما مربوط می‌شوند فرض می‌کنیم.
ما باور داریم که زمان تحول فرارسیده است ،و تغییر را به عنوان یک اصل پذیرفته‌ایم.

در دنیای سراسر رقابت امروز، فعالیت‌های کارشناسانه و آزموده و تغییرات علمی، پیروزی و موفقیت را تعیین می‌کنند. ما در گروه مشاورین کسب و کار هگز با بهره‌گیری از کارآفرینان موفق و با تشکیل تیم‌های تخصصی و حرفه‌ای در هریک از حوزه‌های: بازاریابی، روانشناسان کسب و کار، استراتژی، تبلیغات، برندینگ برآنیم تا در کنار شما خدمتی نو به جامعه صنعت و ایران عزیزمان ارائه دهیم.

به امید موفقیت کسب‌وکار کشور عزیزمان ایران
                                                                                                                                                     دکتر عباس فاقدی

امروزه جامعه مدیریت بیش از هر زمان دیگری با تحولات و چالش‌هایی مواجه است که به طور روز افزون فعالیت‌ها و بازارهای بنگاه‌های اقتصادی‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. علاوه بر آنکه شناخت ابعاد فرصت‌ها و چالش‌های پیش آمده اهمیت دارد گاها راهکارهای استفاده یا مقابله با آن به دغدغه فکری بسیاری از مدیران کشور تبدیل می‌شود.
وجود مشاوری امین، با تجربه و با دانش روز که به واسطه تجارب کاری درک درستی از مسائل جاری و منطقه‌ای دارد قطعا می‌تواند با ارائه بصیرت و دید روشنگرانه، راه حل‌های مناسب و کاملا کاربردی را برنامه ریزی نموده و با طراحی استراتژی و استقرار نظام مدیریت راه را برای تصمیم گیری و اجرا برای مدیران کشور هموار نماید.
شرکت هگز با داشتن متخصصین مجرب و متعهد و باسابقه انجام پروژه‌های متعدد تحقیقاتی، مشاوره‌ای و آموزشی و بهره مندی از تجارب و دانش ارزشمند اعضای متخصص و فرهیخته جامعه مدیریت ایران که همگی شناخت و نگرش واقع بینانه ای از مسائل و نیازها و محدودیت‌ها و مشکلات مدیریت کشور داشته و به صورت کاملا عملی و اجرایی نیز با آن در ارتباط هستند آمادگی دارد تا در خصوص مسائل و موارد مربوط به مارکتینگ، بازاریابی الکترونیکی، فروش، توزیع و پخش، تبلیغات، خدمات، مدیریت روابط مشتری و تجارت جامعه مدیریت کشور، خدمات جامع مشاوره، طراحی و پیاده سازی نظام مدیریتی امور بازرگانی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی را متناسب با نیاز و فضای کسب و کار مشتریان به صورت سفارشی و یکپارچه از تدوین استراتژی تا طراحی و استقرار سیستم و آموزش طراحی و عرضه نماید.

1. خدمات کامل زیر یک سقف (Total Solution):
ما به دنبال یک رابطه بلند مدت هستیم ، پس می‌کوشیم تا شما کسب و کارتان را راحت مدیریت کنید. وقتی خدمات، یکپارچه و هماهنگ باشند، به سیستمی پیوسته تبدیل خواهد شد و در دنیای امروز این رویکرد سیستمی است که مشتریان را زودتر به اهداف‌شان می‌رساند.

2. رازداری و مسئولیت پذیری
در هر مرحله از اجراي پروژه مشاوره، صداقت و صراحت با مشتري را بعنوان يک اصل مهم اخلاقي رعايت مي کنيم هر چند موجب رنجش براي مشتري يا زيان مالي براي خودمان شود.

رازداري را جزء اصول مهم اخلاقي و حرفه‌ای خود دانسته وبه همين دليل مسائل هر پروژه مشاوره را جزء اسرار مشتري تلقي کرده و آنها را نه براي همکاران خود، نه براي پرسنل غير مرتبط شرکت مشتري و نه حتي پس از اتمام قرارداد مشاوره افشاء نمي‌کنيم.

3.برخورداری از تیم‌های مختلف تخصصی
متخصص می‌تواند ما را در مسیر درست هدایت کند و مسیر رسیدن به اهداف‌مان را با دقت ترسیم نماید. شرکت هگز برای هر یک از حوزه های مرتبط با امور بازرگانی از جمله مارکتینگ، بازاریابی الکترونیکی، فروش، توزیع و پخش، تبلیغات، خدمات، مدیریت روابط مشتری و تجارت جامعه مدیریت کشور، از تیمهای تخصصی متشکل از افراد دارای سابقه علمی و تجربی که به سبب سابقه مدیریتی و اجرایی خود شناخت کافی از مسائل سازمانی شرکت‌ها و موسسات ایرانی دارند تشکیل شده است.

TOP طراحی و اجرا توسط شرکت هگز انجام گردیده و کلیه حقوق آن محفوظ می باشد.